13:15

Проведені останнім часом дослідження підтверджують, що пандемію коронавируса викликали окремі спалахи в різних місцях по всьому світу, заявив 2 січня глава МЗС Китаю Ван І в інтерв'ю агентству Xinhua.

 

Глава китайського МЗС Ван І. «Все більше досліджень показують, що пандемія, швидше за все, була викликана окремими спалахами в багатьох місцях світу. При попаданні невідомого коронавируса Китай негайно вжив заходів з проведення епідеміологічного розслідування, виявлення збудника і публікації ключової інформації, включаючи секвенування генома вірусу », - сказав Ван І. Міністр підкреслив, що Китай став першою країною, яка повідомила про випадки зараження коронавірусів, і в найкоротші терміни вжив екстрених заходів по контролю і запобігання поширенню інфекції.

Крім того, зазначив глава відомства, Китай «був разом з усім світом», співпрацюючи з 150 країнами і низкою міжнародних організацій, надаючи їм кваліфіковану медичну, консультативну та фінансову допомогу.

31 грудня 2019 року китайська влада проінформували Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) про спалах невідомої пневмонії в місті Ухань провінції Хубей.

Збудником хвороби став новий коронавірус, а інфекція отримала офіційну назву COVID-19.

76 днів Ухань залишався відрізаний від зовнішнього світу, карантин з міста зняли 8 квітня 2020 року. На даний момент в місті немає жодного хворого COVID-19. У березні Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію коронавируса в світі. За останніми даними ВООЗ, в світі зафіксовано 81 947 503 випадків захворювання і 1 808 041 летальний результат.

В кінці листопада вчені з Китаю припустили, що новий тип коронавируса SARS-CoV-2 міг виникнути в 2019 році в Індії. На думку фахівців, вірус передався від тварини до людини на тлі спеки і посухи.

У липні старший науковий співробітник Оксфордського центру доказової медицини Том Джефферсон заявив, що коронавірус, швидше за все, не був створений в лабораторіях китайського Ухань, а знаходився в природі задовго до своєї активізації.

Категорія: COVID-19 | Переглядів: 122 | Додав: Vovchuk | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]